Contactgegevens kanovereniging Jason te Krommenie

Clubhuis en postadres: Busch 3, 1562 HH Krommenie

Openingstijden:
- april-september: woensdag 19.30-21.30 uur;
  zondag 13.30-17.00 uur.
- oktober-maart: zondag 14.00-16.00 uur.

BESTUUR:

Voorzitter: Harry Snijder
E-mail: voorzitter@kvjason.nl

Secretaris: Marianne Groep-Foncke
E-mail: secretaris@kvjason.nl

Penningmeester/ledenadm.: Hans Gaillard
E-mail: penningmeester@kvjason.nl

Algemeen bestuurslid: Hans Vijvers
E-mail: hans@kvjason.nl

Kantinecommissie: vacant
E-mail: kantine@kvjason.nl

Website/PR: Frank de Groot
E-mail: frank@kvjason.nl




ROUTEBESCHRIJVING:

Vanaf de N203 (Zaandam-Uitgeest)
bij chauffeurscafé De Krokodil
(bij de witte pomp) de Busch
inrijden. Clubgebouw ligt na ca.
300 m links van de weg.






COMMISSIES E.D.:

Onderhoudscommissie: Hans Vijvers (a.i.)
E-mail: onderhoud@kvjason.nl

Botenloodscommissie: Ed Tilleman
E-mail: boten@kvjason.nl

Vaarcommissie: Hans Gaillard
E-mail: vaarcie@kvjason.nl

Canadees-/open kanovaren: Rob van Dijk
E-mail: openkano@kvjason.nl

Kamperen: Hans Gaillard
E-mail: kamperen@kvjason.nl

Argocommissie: Karen Sierat
E-mail: argo@kvjason.nl